KONST / Litografier / Färglitografi 12023277
nr 1202 3277
Knut Gruva
(1902-1981), Sverige
Färglitografi, Slussen. Signerad, daterad -73, numrerad 126/310. Motivet: 25x40 cm
Knut Gruva, svensk målare född i Stockholm 1902, död 1981.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 september 2018
kl 19:58:12
10/9 18:44:16